‘Ortaya Karışık Sperm’ Esprisi Gerçek Oldu: Babası ve Kendi Spermini Karıştırıp Karısını Hamile Bıraktı

‘Ortaya Karışık Sperm’ Esprisi Gerçek Oldu: Babası ve Kendi Spermini Karıştırıp Karısını Hamile Bıraktı

İngiltere’de bir adamın, çocuk sahibi olmak için uyguladığı yöntem tüm bildiklerimizi unutturdu. Adam, çocuk sahibi olmak için babasıyla spermlerini karıştırarak eşine enjekte ettirdi. Detaylar…👇

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/2596476…

İngiltere’de çocuk sahibi olmak için eşi benzeri görülmemiş bir yöntem denendi.

İsmi verilmeyen adamın, eşinin hamile kalması için kendi spermini babasınınkiyle karıştırdığı ortaya çıktı.

PQ ve JK olarak adlandırılan çift, bir erkek bebeği dünyaya getirmek için alışılmadık prosedürü kabul etti. Anlaşmanın gizli kalması amaçlanmasına rağmen yerel konsey bunu öğrendi ve PQ’in çocuğun gerçek babası olup olmadığını öğrenmek için bir DNA testi yapılmasını istedi.

Yargıç, ‘Anne, baba ve kayınpederin yaptığı planın sonuçlarını doğru bir şekilde düşündüklerine inanamıyorum, aksi takdirde buna girişmeleri pek olası değil’ sözleriyle yaşanan olayı yorumladı.

Yargıç, kadının hamile kalması için yapılan olağandışı düzenlemeler olmasaydı hamile kalamayacağını da belirtti.

‘Çocuğun bu konuyu öğrenme durumunda yaşayabileceği duygusal zararı unutmamalıyız. Testler yapılmadan biyolojik babalığı belirsizliğini koruyor ancak dedesi olduğunu düşündüğü kişinin biyolojik babası ve babası olduğunu düşündüğü kişinin de biyolojik üvey kardeşi olma ihtimali oldukça yüksek.’

Yargıç, ailenin ileride babalık testi yaptırabileceğini ancak bunun “kendilerini ilgilendiren bir konu” olduğunu belirterek duruşmayı sonlandırdı.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele