Minik SMA savaşçısı Aren için yardım kampanyası başlatıldı

Minik SMA savaşçısı Aren için yardım kampanyası başlatıldı

Hareket hücreleri adı verilen motor nöronlardan kaynaklanan, kas kaybı hastalığı olarak bilinen SMA ile mücadele ediyor. Tedavisi yurt dışında yapılan hastalığa yakalanan 2022 doğumlu minik SMA savaşçısı Aren İlhan için de yardım kampanyası başlatıldı.

2022 yılının haziran ayında dünyaya gelen Aren İlhan’aSMA tanısı konuldu. Sağlığına kavuşması için Dubai’de bulunan Zolgensma gen tedavisine ihtiyacı olan Aren için valilik onaylı bir yardım kampanyası başlatıldı. Desteklerin gelmeye başladığı Aren’e bir yardım eli de şarkıcı Sıla Gençoğlu’ndan geldi. Başarılı şarkıcı, Instagram hesabından Aren için açılan banka hesap bilgilerini yayınlayarak destek istedi.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele