Kamu hastanelerinde bir plastik cerrah kaldı

Kamu hastanelerinde bir plastik cerrah kaldı

Her gün binlerce hastanın tedavi hizmeti aldığı Diyarbakır’da hekimler, “geçici görevlendirme” ve “yoğun poliklinikler” nedeniyle kamudan istifa etmeye başladı. Diyarbakır’da sayısı 3 olan plastik cerrahtan 2’si istifa etti.

Amidahaber’de yer alan habere göre, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan iki plastik cerrah geçtiğimiz günlerde istifa etti. 2 hekimin istifası ile hastanede plastik cerrah kalmadı. Diyarbakır’da sadece Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir plastik cerrahın hizmet verdiği öğrenildi.

(HABER MERKEZİ)

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele