İdeal Seksin Kaç Dakika Süreceğini Açıklayan Esra Ezmeci Herkesi Şaşırttı

İdeal Seksin Kaç Dakika Süreceğini Açıklayan Esra Ezmeci Herkesi Şaşırttı

Özellikle ilişkiler ve cinsellik hakkındaki sorulara cevap vermesiyle tanıdığımız uzman psikolog ve yazar Esra Ezmeci bu defa ideal seks süresinin ne kadar süreceğini dakika dakika açıkladı.

Yazdığı kitaplarla ve sosyal medyada yaptığı soru-cevaplarla isminden sık sık söz ettiren uzman psikolog ve yazar Esra Ezmeci, kendisine yöneltilen absürt soruları yanıtlamakta epey usta.

Her birine hayret ettiğimiz sorulara bile yanıt veren Ezmeci, bu defa ideal seks süresi hakkında yöneltilen bir soruya verdiği detaylı cevabıyla şaşırttı.

Kitaplarında ideal seks süresinin en az 7 dakika sürmesi gerektiğini belirten Ezmeci, kendisine gelen “Bu süreye ön sevişme dahil mi?” sorusuna yanıt verdi.

7 dakikaya ön sevişmenin dahil olmadığını belirten Ezmeci, ayrıca erkeğin boşalmaya odaklanmaması gerektiğinin de altını çizdi.

“Erkek boşalmaya yakın ilişkiyi durdurur, başka şeyler düşünüp ilişkiye devam ederse ilişki süresini uzatabilir. Bu kadın için de erkek için de ilişkiyi daha güzel hale getirecektir.”

Siz Esra Ezmeci’nin bu açıklamasını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele