Hastalık hastası 4 burç ortaya çıktı. Eyvah! diyeceksiniz

Hastalık hastası 4 burç ortaya çıktı. Eyvah! diyeceksiniz

Sağlık herkes için önemli bir konu ama bazı burçlar bu alanda daha duyarlı… Hangi burçların hastalığa karşı en çok korktuğunu astroloji haritası gösteriyor. Bu burçlardan olanlar, başları ağrıdığında ya da hapşırıp öksürdüklerinde hemen hastalık bahanesi bulurlar. Hem kendileri hem de çevrelerindekiler için hayatı zorlaştırırlar.

BALIK BURCU

Balıklar zihin, beden ve ruh arasındaki ilişkiye çok önem verirler. Ama en çok mide problemlerinden şikayet ederler. Biraz mide ağrısı ya da ekşimesi olsa bile öleceklerini zannederler.

Balık burçları serum takılmayı severler. Bu onlar için ilgi çekmenin bir yoludur. Hastalandıklarında çevrelerindeki insanların kendilerine daha çok ilgi göstereceğini umarlar.

BAŞAK BURCU

Başaklar sağlıklarına çok dikkat ederler. Her türlü sağlık yeniliğini takip ederler. Yediklerine, spor yaptıklarına ve genel sağlık durumlarına çok önem verirler.

Ama semptomları abartmaya meyillidirler ve kolayca ciddi bir hastalığa yakalandıklarını düşünebilirler.

Küçük bir rahatsızlıkta bile kendilerini de aile ve arkadaşlarını da perişan ederler.

Başak burcu boğazı ağrıdığında kanser olabileceğini sanar. Ona göre hastalık normal bir durum değildir. Hemen yatağa girer ve ölümü bekler. Elindeki bütün ilaçları içmek ister.

BOĞA BURCU

Boğa burcu kendi sağlıklarıyla ilgili çok stres yaparlar ve olası bir hastalığı erken fark etmek için genellikle semptomları fazla irdeleyerek kendilerini yorarlar.

Hapşırması bile yeter doktora koşmaya. Evhamlı olan Boğa burcu hastalık dönemlerinde hastaneden ayrılmayarak kendini daha da hasta eder.

Kimseyi dinlemezler. Onlar hastalandığında aylarca hastanede kalırlar. Ameliyat olacak bir boğa burcu yakınlarıyla son kez görüşüyormuş gibi davranır.

ASLAN BURCU

Aslanlar beden ve ruh arasında uyum sağlamaya çalışırlar. Ama hasta olduklarında her şey altüst olur. Eyvah!

Hastalıklarında çevrelerindeki insanları çileden çıkarırlar. Güçlü görünseler de çok hassastırlar.

Onların hasta olmamaları için dua edin.

Aslan burcu hastalandığında sinirli olur. Hastalığın bir daha geçmeyeceğini düşünür.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele