Gribe ve farenjite iyi gelen doğal çözüm nasıl hazırlanır? İşte ayrıntılar…

Gribe ve farenjite iyi gelen doğal çözüm nasıl hazırlanır? İşte ayrıntılar…

Kışın sıkça rastlanan hastalıklardan kurtulmanın doğal yollarını merak ediliyor. Bu meraka karşı uzmanların verdiği basit önerilere kulak vermeniz önerildi.

Bu karışım, bağışıklık sistemini güçlendirir, bakterileri öldürür ve öksürüğü dindirir. Bu karışımı, bağışıklığınızı artırmak ve mikroplarla ve öksürükle baş etmek için kullanabilirsiniz.

Uzmanlar, kış hastalıklarından korunmak için bağışıklık sistemini kuvvetlendiren ve öksürüğü önleyen bir karışım öneriyor.

Bu karışım, gribe ve farenjite de fayda sağlıyor. Fakat, bu karışımı denemeden önce alerjiniz olmadığından emin olun. Çünkü bazı kişiler soğana veya bala alerji gösterebiliyor.

GRİBE VE FARENJİTE DOĞAL ÇARE

Soğan ve bal karışımı, hem bağışıklık sistemini güçlendiren hem de öksürüğü kesen doğal bir şifadır.

Soğan, bakterilere ve iltihaba karşı etkilidir. Bal ise boğazı rahatlatır, iltihabı giderir.

Adaçayı ile gargara yapmak, faranjitin iyileşmesine yardımcı olur. Adaçayı, antiseptik ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir.

Ekinezya ile birlikte alındığında, bağışıklık sistemini destekler ve enfeksiyonla mücadele eder.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 4 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 4 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 4 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele