Genç Sağlık Sendikası Asrın Felaketinde Sağlık Çalışanlarını Yalnız Bırakmadı

Genç Sağlık Sendikası Asrın Felaketinde Sağlık Çalışanlarını Yalnız Bırakmadı

6 şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen depremlerde binlerce canımızı kaybettik.

Depremin birinci yıl dönümünde Kamu Birliği Konfederasyonu ve Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman KAYA, depremden etikelenen ilerimize yaptığı ziyarette zorlu koşullarda görevlerini cansiperane sürdüren sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Programın akabinde hayatını kaybeden deprem şehitlerimiz için mevlid okuttu. Yüreğimizdeki bu derin acı hiçbir zaman azalmadı. Kayıplarımızı ne dün ne de bugün unutmadık, unutturmayacağız da…6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; acılı ailelerine ve aziz milletimize bir kez daha başsağlığı diliyoruz.(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 4 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 4 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 4 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele