Fiddy yöntemi ne işe yarar?

Fiddy yöntemi ne işe yarar?

Bu yöntem, cildin siyah nokta ve sivilcelerden kurtulmasını ve daha canlı görünmesini sağlar. Bu yöntem her cilt tipine uygundur.

FİDDY YÖNTEMİ NASIL YAPILIR?

Bu yöntem üç aşamadan oluşur. İlk aşamada, salisilik asit içeren bir ürün cilde sürülür. Bu ürün, gözeneklerdeki yağ ve kirleri parçalar. İkinci aşamada, kil maskesi cilde uygulanır. Bu maske, gözeneklerden çıkan yağ ve kirleri temizler.

Üçüncü aşamada, yağ bazlı bir temizleyici ile cilt masaj yapılır. Bu temizleyici, gözeneklerde kalan inatçı kalıntıları dışarı atar.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 5 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 5 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 5 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele