Eski Türklerin saç uzatan ve güçlendiren sihirli formülü

Eski Türklerin saç uzatan ve güçlendiren sihirli formülü

Saç sağlığı ve güzelliği, kadınlar başta olmak üzere herkes için önemlidir ve bu konuda doğal yöntemlerin tercih edilme oranı her geçen gün giderek artmaktadır.

Eski Türklerin saç uzatan karışımı da bu doğal yöntemler arasında yıldız gibi parlıyor. Tarifi verilen bu karışım sayesinde saçlar besleniyor, güçleniyor ve parlaklık kazanıyor.

Eski Türklerin bu konuda muhteşem bir formülü var. Saçları uzatmak ve sağlıklı hale getirmek için uyguladıkları formül günden güne yayılıyor.

Saçları besleyerek sağlıklı, güçlü ve uzun bir görünüm sağlayan bu formülü kadın, erkek ve çocuk saçı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İşte Türklerin çok eskilerden beri güçlü ve hızlı uzayan saçlar için kullandıkları bu formül:

1 kaşık pirinç

1 kaşık keten tohumu

1 kaşık biberiye

1 kaşık tatlı badem yağı

1 kaşık hint yağı

PEKİ BU FORMÜL NASIL UYGULANIR?

Pirinç, keten tohumu ve biberiyeyi bir kaseye ekleyin biraz suyla yıkayın. Ardından kirli suyu dökün ve üzerine bir miktar temiz su ilave edin.

Bu karşımı bir gece ağzı kapalı bekletin. Ardından suyu süzün ve suyun üzerine tatlı badem yağını ve hint yağını ilave edin. İyice karıştırın ve saçınızın diplerine masajla uygulayın. Bu kürü hafta da 2 kere uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanımda etkisini gösterecektir.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele