Damar Yolu Açılırken Bir Cesaretle “Korkanın Çocuğu Olmaz” Dedikten Sonra Yavaş Yavaş Ortamı Terk Eden Genç

Damar Yolu Açılırken Bir Cesaretle “Korkanın Çocuğu Olmaz” Dedikten Sonra Yavaş Yavaş Ortamı Terk Eden Genç

Kan tutması ve iğne korkusu çok yaygın bir problem. Öyle ki bu soruna sahip olan insanlar, çok gerekli olduğunda bile tıbbi muayenelerden mümkün olduğunca kaçmaya çalışıyor ve hatta sağlıklarını tehlikeye atıyor.

Kaynak: https://www.tiktok.com/@ceysugvnerdem…

Bir genç de kendisine damar yolu açılırken tüm cesaretini toplayıp iddialı cümleler kurduktan sonra iğneye bakmak gibi bir hata yaptı.

İğneyi gördükten sonra yavaş yavaş kendini kaybeden gencin arkadaşları bir yandan destek olmaya çalışırken kahkahalarına da engel olamadı.

İşte o anlar;

👇

👇

👇

👇

👇

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 5 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 5 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 5 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele