Dağdan gelen kanser savaşçısı

Dağdan gelen kanser savaşçısı

Dağ çileği, doğada doğal olarak yetişen, küçük ve lezzetli bir meyvedir. Normal çilekten farklıdır ve çok faydalı Yaşlanmayı geciktiren, virüslere karşı etkili olan, bağışıklık sistemini güçlendiren ve cilt sağlığını koruyan bir meyve.

C vitamini, lif ve antioksidanlar bakımından zengindir.

Dağ çileği, damar tıkanıklığı ve kanser gibi hastalıkları önlemeye yardımcı olur. Ayrıca idrar söktürür, romatizma ağrılarını hafifletir, sinirleri kuvvetlendirir, bağırsak kurtlarını temizler ve ateşi düşürüyor.

Dağ çileği, ormanlarda ve dağlarda kendiliğinden büyüyen, minik ve tatlı bir meyvedir. Normal çilekten daha küçük olan bu meyve, sağlığımız için çok yararlıdır. Uzmanlar dağ çileğinin doğal bir anti-aging meyve olduğunu, virüslere karşı öldürücü etkisi bulunduğunu söylüyor.

Dağ çileği, bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir, cildimizi güzelleştirir ve serbest radikalleri vücudumuzdan atar. C vitamini, lif ve antioksidanlar açısından çok zengin olan bu meyve, aynı zamanda damar tıkanıklığı ve kanser gibi hastalıklara karşı korur. Dağ çileği, idrar yollarını temizler, romatizma ağrılarını azaltır, sinirleri güçlendirir, bağırsak kurtlarını döker ve ateşi indirir.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele