Çocuk Hastalarına Hiç Fark Ettirmeden ve Canlarını Yakmadan Aşı Yapan Doktorun Tarzına Bayılacaksınız

Çocuk Hastalarına Hiç Fark Ettirmeden ve Canlarını Yakmadan Aşı Yapan Doktorun Tarzına Bayılacaksınız

Çocuklar için doktor ziyaretleri, genellikle karmaşık ve zorlu bir süreç. Bu durum, çocukların yeni ve bilinmeyen durumlar karşısında genellikle endişeli olmalarından kaynaklandığı gibi, aşı gibi uygulamalar sırasında yapılan yanlışlıklar sebebiyle oluşan travmalardan da kaynaklanabiliyor.

İmran Patel isimli bir çocuk doktoru, aşı yaparken kullandığı yöntemle kendisine hayran bıraktı.

Çocukların canını yakmadan hatta hiç fark ettirmeden, süreci eğlenceli bir hale getirerek iğne yaptığı anlar, hem ebeveynler hem de doktorlar tarafından çok beğenildi.

İşte o video;

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 5 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 5 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 5 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele