Bir Diyetisyenin “Spor” Açıklaması Gündem Olmuştu! Bir Kardiyolog da Spor Yapmanın Zararlı Olduğunu Söyledi

Bir Diyetisyenin “Spor” Açıklaması Gündem Olmuştu! Bir Kardiyolog da Spor Yapmanın Zararlı Olduğunu Söyledi

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan Diyetisyen Hatice Nur Ege, spor yapmanın kalp kaslarını büyüteceğinden kalp krizine sebep olacağını açıklamış, açıklaması gündem olmuştu.

Benzer bir açıklama da Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik’ten geldi.

“Sağlıklı bir vücudum olsun diye spor yapanlar yanılıyor.” diyen Çelik sürekli düzenli spor yapanların organlarını yıpratacağını, organlarındaki hücrelerin ömrünün kısalacağını, erken yaşlarda organ yetmezliğiyle karşı karşıya kalacaklarını söyledi.

Ayrıca sporun sadece bir meslek olduğunu, sporu sadece bu meslekten para kazananların yapması gerektiğini de dile getirdi.

İşte o açıklama;

👇

👇

👇

👇

👇

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele