Bakan Koca’dan Erzincan açıklaması

Bakan Koca’dan Erzincan açıklaması

Erzincan İliç’teki maden ocağında meydana gelen toprak kayması sonucu 9 kişi toprak altında kaldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu kişilerin kurtarılması için bölgeye 10 ambulans, 3 UMKE ekibi, 2 acil müdahale aracı ve tam donanımlı bir acil müdahale ünitesi gönderildiğini sosyal medyadan duyurdu.

“AMBULANS VE UMKE EKİBİ SAYISI ARTIRILDI”

Koca, “Erzincan İliç’te yaşanan toprak kayması felaketinde toprak altında kalan 9 vatandaşımız için olay yerine 10 ambulans, 3 UMKE ekibi, 2 acil müdahale aracı ve tam donanımlı bir acil müdahale ünitesi sevk edildi” dedi.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele