Alzhemir Hastası Yaşlı Adam Evden Çıktı, Jandarma Tarafından Bulundu

Alzhemir Hastası Yaşlı Adam Evden Çıktı, Jandarma Tarafından Bulundu

Bursa‘nın Mudanya ilçesinde alzhemir hastası olan 82 yaşındaki yaşlı adam evden çıkıp geri gelmeyince, ihbar üzerine jandarma harekete geçti. Yaşlı adam evinin yakınlarında bulunurken, yapılan sağlık kontrolleri sonrası ailesine teslim edildi.

Bursa’nın Mudanya ilçesi kırsal Mesudiye Mahallesi’nde bir evde oturan alzhemir hastası E.K (82) evinden çıktıktan bir daha gelmedi. Aradan saatler geçince yaşlı adama ulaşmayan aile bireyleri durumu 112 ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, yaşlı adamı sokak sokak aradı. Evine yaklaşık 150 metre mesafede bulunan E.K. sağlık kontrollerinin ardından ailesine teslim edildi. – BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa
Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 5 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 5 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 5 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele