Adana’da doktora yumruklu saldırı kameralara yansıdı

Adana’da doktora yumruklu saldırı kameralara yansıdı

Adana‘da doktora yumruklu saldırı kameralara yansıdı

ADANA – Adana’da hasta doktora yumruk attı. O anlar saniye saniye görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre olay Seyhan ilçesine bağlı Yenibaraj Mahallesindeki Seyhan Devlet Hastanesinde dün akşam meydana geldi. İddiaya göre hastanenin acil servisine tedavi olmak için gelen Bekir G. görevli doktor Hüseyin D. ile ilgilenmediği gerekçesiyle tartıştı. Tartışma devam ederken Bekir G. (50), koltukta oturan doktora birden yumruk attı. Yumruğun etkisiyle doktor geriye doğru savruldu. Bu anlar ise saniye saniye görüntülendi. Olaya Seyhan ilçe Emniyet Müdürlüğünde görevli hastane polisi müdahale edip şüpheliyi gözaltına aldı. Şüpheli ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Doktor ise acil serviste tedavi altına alındı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa
Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 5 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 5 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 5 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele