73 yaşındaki erkek mastürbasyon yaparken hastanelik oldu

73 yaşındaki erkek mastürbasyon yaparken hastanelik oldu

Avustralya’da bir erkek, mastürbasyon sırasında “cinsel tatmin” için penisine yerleştirdiği düğme pillerini çıkaramayınca hastaneye gitti.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, olayı yaşayan kişi, “Mastürbasyon yaptığı zamanlarda cinsel tatminlik için penisine düzenli olarak düğme pilleri yerleştirdiğini, ancak bu sefer pilleri çıkarmada zorluk yaşadığını” söyledi.

Bunun üzerine doktorların, adamın penisindeki pilleri çıkarmak için çeşitli forsepsler kullanmayı denedikleri, ancak başarılı olamadıkları kaydedildi.

“Üroloji Vaka Raporları” adlı tıp dergisinin yaşanan olayı “acı verici” olarak anlattığı yazıda, “Prosedür, hastanın dayanması için zor olduğundan, sonunda hasta anestezi altına alındı” ifadeleri kullanıldı.

Ameliyat sırasında doktorların penisteki üç düğme pili çıkardıkları, ancak “pillerin asidinin üretrayı ciddi şekilde aşındırdığı” belirtildi.

Yaşanan olayın ardından tedavi edilen hasta, sonra hastaneden ayrıldı, ancak on gün sonra tekrardan hastaneye gelerek penisindeki şişlik nedeniyle ameliyat altına alındı.

Doktorlar, hastanın üretrasının büyük bir kısmının çoktan ölmüş olduğunu tespit ettiler. Ayrıca, doktorlar adamın üretra ve dokusunun sekiz santimetresini kesip gelecekte idrarını toplamak için bir “kateter” yerleştirmek zorunda kaldılar.

KATETER NEDİR?

Tıpta kateter, bir vücut boşluğuna, damarına veya kanalına sokulabilen bir tüptür. Bu sayede kateterler cerrahi aletlerle beraber drenaja, sıvıların zerk edilmesine veya dışarı çıkarılmasına yardımcı olur.

(HABER MERKEZİ)

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 2 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 2 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 2 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele