5 ayda tam 30 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Yeni imajına bakın

5 ayda tam 30 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Yeni imajına bakın

Fazla kilolarıyla tanıdığımız ünlü komedyen Ata Demirer, verdiği kilolarla sosyal medyada olay oldu. Son olarak ‘Ata Demirer Gazinosu’yla seyircisiyle yeniden buluşacak olan komedyen yeni imajıyla Hollywood yıldızına selam yolladı.

Yeni filmi ‘Bursa Bülbülü’ filmiyle çok beğenilen 49 yaşındaki Ata Demirer, son olarak verdiği kilolarla sosyal medyada ilgi odağı oldu. Bir dönem 140 kilo olan Demirer, 30 kilo vererek eski görüntüsüne veda eden Demirer,  Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Empati” programına konuk oldu. 

“YOK BAĞIRSAKLARI YIKATTI”

Verdiği kilolarla çok konuşulan 51 yaşındaki oyuncu, “30 kilo vermiş durumdayım. Sağda solda okuyorum, yok bağırsaklarını yıkattı, yok mide ameliyatı oldu. Hayır öyle bir şey olmadı. İzleyenler bilsin ki glisemik endeksim bozuktu, insülin direncim vardı” dedi.

30 kilo veren 51 yaşındaki komedyenin son görüntüsü çok beğenildi.

“BİR ANDA DA KİLO VERMEDİM”

Demirer sözlerine “İnsülin direcini ortadan kaldırmak için düzgün beslendim, spor yaptım. İki buçuk sene kadar sürdü. Bir anda da kilo vermedim ama ben üniversitede de zayıf biriydim, daha zayıftım. Sonra gösteriler başlayınca, tiyatro hayatı, turneler… Ben 300 tane turne karşılığı 25 kilo kadar aldım. Sonra Avrupa Yakası başladı. O halim çok sevildi. ‘Verirsem acaba ilgi değişir mi’ derken git gide yıllar içerisinde ben değiştim” diye açıkladı.

“GENEL OLARAK ŞÜKREDİYORUM”

Taylan’ın “Ünlü olmakla aran nasıl?” sorusuna Demirer “İşini iyi yapmak harika bir şey eğer yapabiliyorsan. Antremanlıysan bir de. Beyin olarak geriye düşmüyorsan, şahane bir şey. Bazen yorucu olabilir ama genel olarak şükrediyorum” ifadelerini kullandı.

Demirer, yer aldığı projenin setine ziyarete gelen usta sanatçı Şener Şen ile pozlarını sosyal medya hesabında paylaştı. 

Ata Demirer son hali…

Şener Şen’in ziyaretine çok sevinen Ata Demirer’in karelerine değişimi damga vurdu.

SON HALİ SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Yemeği keserek bir hayli zayıflayan ünlü komedyen Ata Demirer bir karesini Instagram hesabı üzerinden yayınladı.

“RESMEN ERMİŞSİNİZ”

Geçtiğimiz aylarda 22 kilo verdiğini açıklayan ünlü komedyenin son paylaşımında daha da zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

Son haliyle beğeni toplayan Ata Demirer’e birçok sosyal medya kullanıcısı “Harikasınız, “Tanıyamadım, resmen erimişsiniz”, “Zayıfladın mı sen”, “Müthiş zayıflamışsın abicim helal olsun, ama o eski sempatik hallerini de özleyeceğiz.. sevgiler”, “Abi iyi zayıflamışsın helâl olsun”, “Ayyy harikasın çok sevindim zayıflamana bir hayranın olarak 65 yaşındayım seni daha uzun yıllar sağlıklı olarak zevkle izleyeceğim inşallah”, “Aaa maşallah ne kadar zayıflamış nazar değmesin pek yakışıklı olmuş” gibi yorumlarda bulundu. 

YARISINDAN FAZLASI GİTTİ DİYEREK ZAYIFLAMA SIRRINI PAYLAŞTI!

Demirer, daha önce konuk olduğu programda kaç kilo verdiğini ve nasıl bir yol izlediğini anlatmıştı. Ünlü komedyen mide ameliyatı olan bir arkadaşıyla konuşurken arkadaşının ekmek yiyemediğini söyleyip “Yersem geri alırmışım dedi. Sabah bir dilim yiyorum ömür boyu böyle olacakmış, ben bunu ameliyat olmadan yapsam nasıl olur diye düşündüm. Öğlen, akşam ekmek yemedim günde de 1 saat ya yürüdüm ya yürümedim. Bu kadar, bir de pilavdır makarnadır haftada bir…” dedi.

ata demirer 50 kilo verdi

“22 KİLO VERDİM”

Bursa Bülbülü filmiyle gündem olan Demirer; “4 – 5 ayda 22 kilo verdim” demişti. “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim, direk et – balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. Meğersem glutenle ilgili sorunum varmış demek ki…” açıklamasında bulundu. 

Ata demirer 22 kilo verdi

“ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM”

50 kilo verdiği yönündeki haberlerle ilgili “Saçma sapan şeyler söylemişler” diyen Ata Demirer, “50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. Allah mecbur etmesin, hani evden mahalle çıkarıyor ya adamı, o zaman olurum. Güzellik için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, çünkü kafası şişko. Ben 17-18 kilo verdim ama mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben” şeklinde konuşmuştu.

ata demirer son payalaşımı

Ünlü komedyen Ata Demirer, uzun süredir yeni film çalışmaları için inzivaya çekilmişti. Demirer, bir yandan çalışırken diğer yandan da sıkı bir diyet uyguladı. 

“ÖDEM ATIYORUMDUR”

49 yaşındaki oyuncunun bir hayli kilo verdiği görüldü. Demirer bu karesini “Ödem atıyorumdur” notuyla paylaştı.

YENİ İMAJIYLA ŞAŞIRTTI

Değişimiyle adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen, “Leon” imajı yaptığı fotoğrafını “Leon beni evden ara oğlum” notuyla takipçileriyle paylaştı.

1994 tarihli Sevginin Gücü (Leon: The Professional) filminde usta oyuncu Jean Reno, Leon karakterine hayat vermişti.

Benzer Yazılar

Birlik ve Dayanışma Sendikası 10. Yılında 3. Şubesini Açtı

Genel 3 ay önce

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor.

Hipofiz Tümörü Kalıcı Körlüğe Neden Olmasın!

Genel 3 ay önce

Hipofiz bezi, salgıladığı hormonlarla birçok organımıza müdahale ederek yaşamsal fonksiyonlarımızı düzenleyen bir bezdir. Vücuda salgılanan tüm hormonların ‘orkestra şefi’ olarak tanımlanan hipofiz bezinden köken alan tümörlere ise ‘hipofiz tümörü’ deniliyor.

Hafızayı çelik gibi yapıyor. Kolesterolü yerle bir yediyor. Giresun’da yetiştiriliyor

Genel 3 ay önce

Doğal ürünler giderek daha fazla tercih edilirken, insanlar şifa veren bitkilere olan meraklarını artırıyorlar. Giresun’da yetişen ve kolesterolü düşürüp hafızayı güçlendirdiği bilinen moringa bitkisinin faydaları göz önünde bulunduruluyor. Moringa …

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele